Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

25.05.2016

Відбулося засідання колегії облдержадміністрації

 

Участь у ньому взяв голова обласної ради Віктор Овчарук. На колегії серед інших розглядалося питання про стан використання надр та експлуатації природних ресурсів області. Зокрема, йшлося, що в області  виявлено 11 фактів використання земельних ділянок для видобування надр без документів на загальну площу 39,27 га.  «Це питання вимагає негайного врегулювання, адже бюджети громад, на території яких виявлені такі випадки, не дораховуються значних коштів, - прокоментував Віктор Овчарук. – Обласна рада сприяє підприємцям у легальному використанні надр. Якщо є усі відповідні документи, соціальний пакет, згода громади, депутати на сесії затверджують відповідні дозволи».

На колегії також обговорювалося питання про підготовку та проведення в області літнього оздоровлення дітей. В області проживає 119 390 дітей шкільного віку, з них 69 443  належать до пільгових категорій. Оздоровленням на відпочинком заплановано охопити 59 840 дітей шкільного віку, що становить 50,1% від їх загальної кількості. Для цього передбачено  5,6 мільйона гривень з обласного бюджету.

У 2016 році в області планують розпочати роботу 314 закладів оздоровлення та відпочинку. З них: 9 стаціонарних заміських закладів оздоровлення та відпочинку, 5 дитячих санаторіїв, 278 мовних та таборів з денним перебуванням  дітей, 4 табори праці та відпочинку, 18 наметових містечок.

Нагадаємо, в області діє цільова соціальна програма оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2018 роки, затверджена рішенням сесії Тернопільської обласної ради від 04 січня 2016 року № 30.