Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

25.05.2016

У Тернополі нагородили гордість і надію краю

В обласній філармонії відбувся фестиваль «Гордість і надія Тернопілля», під час якого нагородили 50 учнів навчальних закладів – переможців всеукраїнських конкурсів, олімпіад, змагань та їх наставників.

 

 

 

 

 

Розпочалося дійство священичим благословінням.

 

 

 

 

 

 

 

 Діти отримали премії для обдарованої та талановитої молоді. Відзнаки юним науковцям, дослідникам, спортсменам, художникам та митцям вручили голова обласної адміністрації Степан Барна та заступник голови облради Любомир Крупа. Разом із грамотами обдарована юнь отримала грошові винагороди.

Від усіх учасників фестивалю покладено квіти до пам’ятників учителів української нації – Тараса Шевченка та Івана Франка.

 

 

Звертаючись до дітей, Любомир Крупа сказав: «Ви по-справжньому наша гордість, наша звитяга та надія. Ви - впевненість нашого краю у його успішному, щасливому, достойному майбутньому. Адже вже сьогодні, у зовсім юному віці, ви показали, що здатні, долаючи перешкоди, перемагати, досягати вершин науки, творчості, спорту. Усі люди талановиті, та лише ті, котрі хочуть і вміють наполегливо працювати, досягають успіху. Пам’ятайте про це і надалі, не покладаючи рук, трудіться для досягнення своєї мети на благо рідного краю, України, в усьому світі прославляючи наше Тернопілля. Велике спасибі хочу сказати вашим наставникам, адже саме вони ділилися своїми знаннями, мудрістю, умінням, направляли дослідження та вашу діяльність до успіху. Свою гордість за вас вони сьогодні ділять із вашими батьками. Тож, шановні батьки, вітаю вас із дітьми-переможцями, у яких ви вклали все краще, що є у вас, а разом з тим свої мрії та помисли».

                                                                                           

 

 

                                                              https://drive.google.com/file/d/0B5aqSfqyqfn-VFFMSG5qWTBPb1U/view?usp=sharing