Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

25.05.2016

Тернополяни вклонилися Великому Кобзарю на Чернечій горі

Вшанувати пам'ять великого поета, художника, філософа та митця приїхали цьогоріч і тернополяни. Серед них -  заступник голови обласної ради Любомир Крупа. Тернополяни ще до офіційних заходів розпочали день із молитви  біля пам’ятника Шевченка, декламували вірші великого поета, відвідали музей. Побували і в «Тарасовій світлиці» - першому народному музеї Кобзаря.

Офіційні заходи на Чернечій горі розпочалися із панахиди за участю представників різних релігійних конфесій. Згодом виступали провідні професійні та аматорські колективи України та Черкаської області, працювала виставка творів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. 

«Цей край – серце України, не дивно, що саме тут зародилися та боронили нашу землю повстанці Холодного Яру. Черкащина подарувала  нам Тараса Шевченка, Василя Симоненка, Василя Шкляра, творами якого зараз захоплюються не лише в Україні, а й у світі. Багато видатних особистостей, науковців та митців виколисала ця земля, - зазначив Любомир Крупа. – На цьому святому місці відчувається потужна енергетика, яку випромінює лише Україна, вона живить свій народ, дає йому любов та силу до боротьби. Тарасова гора – це не лише заповідник, пам’ятка культури, могила Великого Кобзаря. Це місце паломництва для кожного українця».

Нагадаємо, з нагоди 155-ої річниці перепоховання Тараса Шевченка 22 травня у Каневі відбулися урочисті заходи. Участь у них взяли участь українці з багатьох куточків країни та з-за кордону.