Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

26.05.2016

Сьогодні, 26 травня, Грузія відзначає День незалежності 

Голова обласної ради Віктор Овчарук привітав голову Верховної Ради Автономної Республіки Аджарія Грузіі Автанділа Берідзе із державним святом: 

Вельмишановний пане Голово Верховної Ради! 

Від усієї громади Тернопільщини, депутатського корпусу та від себе особисто вітаю Вас з національним святом грузинського народу –                    Днем Незалежності Грузії ! 

Ваш народ протягом багатьох років боровся за волю і незалежність. Шлях досягнення цієї мети був складним і сповнений перепонами, але в кінцевому результаті перемогла воля грузинського народу.

За час свого суверенного існування Грузія зробила значні кроки в політичному, економічному та соціальному розвитку, міцно утвердилася на міжнародній арені.

Україна і Грузія сьогодні демонструють світові яскравий приклад дружби, партнерства та взаєморозуміння. Ми цінуємо Вашу дружбу, відкритість та взаєморозуміння. Дякуємо за підтримку України у становленні та розвитку демократичного суспільства.

Щиро вітаючи Вас зі святом, висловлюю сподівання, що і надалі тісні зв’язки співробітництва і партнерства між нашими народами та регіонами поглиблюватимуться та розвиватимуться.