Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

26.05.2016

Студенти медичного коледжу на вулицях Чорткова міряли тиск 

Вже стало традицією, що студенти комунальної установи обласної ради «Чортківський державний медичний коледж» на центральному майдані   із викладачами проводять благодійні профілактичні акції з вимірювання артеріального тиску та рівня цукру серед населення.

Протягом року студенти коледжу обстежують близько тисячі осіб. Це люди різних професій, різного соціального стану, жителі Чорткова та навколишніх сіл. Завдяки таким акціям, громадяни можуть знати причину своїх нездужань, поганого самопочуття, що спонукає їх замислитися щодо візиту до лікаря та нормалізувати стан свого здоров’я.

Що стосується учасників акції, то вони відчули, як люди потребують уваги: студенти отримали позитивні емоції, набралися досвіду і ще раз переконалися у правильному виборі своєї майбутньої професії медика.

Довідково. Щорічно понад півмільйона українців помирають від хвороб, спричинених артеріальною гіпертензією. Сьогодні це захворювання діагностують у 33% дорослого населення. Тобто, фактично кожна третя доросла людина має підвищений артеріальний тиск.

http://chdmc.org.ua/default.aspx