Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

26.05.2016

Віктор Овчарук: маємо напрацювати свої пропозиції  щодо змін до Конституції


Наголосив голова облради під час засідання регіональної платформи.

У Тернополі, в Євростудіях, відбулося засідання регіональної платформи в Тернопільській області, під час якого обговорили проект змін до Конституції в частині децентралізації .

Дискусія організована Тернопільським регіональним відділенням Асоціації міст України, Тернопільськими облрадою та ОДА в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні».


У засіданні взяли участь народний депутат Тарас Юрик, голова облради Віктор Овчарук, заступник голови облдержадміністрації Олег Валов, міський голова Тернополя Сергій Надал, очільники районних, базових рад, громадських організацій, науковці, представники ЗМІ тощо.

Вітаючи учасників, голова обласної ради наголосив: «Прийняття змін до Конституції – нагальна потреба нашого часу як і швидкі реформи територіально-адміністративного устрою держави. Перший крок зроблено - утворюються об’єднані територіальні громади. Приємно, що Тернопільщина передує серед інших областей. Разом з тим ще 28 січня поточного року на сесії обласної ради ми переконливо заявили, що Україна – насамперед унітарна держава. Та маємо надалі, не зволікаючи,  простувати шляхом реформ. Знаковим є і те, що зміни до Конституції обговорюємо на місцях, тож ми повинні виробити свої пропозиції для того, щоб надати їх до Києва. Спільно ми зможемо досягнути успіху».

Народний депутат Тарас Юрик інформував про прийняття змін до Конституції в частині децентралізації як  новий етап розвитку місцевого самоврядування, говорив про процес прийняття Верховною Радою відповідних законів тощо. Учасники засідання ставили запитання, висловлювали свої зауваження та доповнювали. Після того, як було підбито підсумки, регіональна платформа прийняла резолюцію.

До слова, заплановано проведення регіональних платформ декілька разів у рік для обговорення законодавства, покликаного вирішувати проблеми місцевого самоврядування.