Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

26.05.2016

Сьогодні, 27 травня, останній дзвінок пролунає для школярів Тернопілля

Привітання голови Тернопільської обласної ради Віктора Овчарука та голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барни зі Святом останнього дзвоника

 

Любі школярі

            Щиро вітаємо із завершенням навчального року! Для Вас останній дзвоник — це провісник радощів та веселощів! Це — довгоочікуваний день, коли позаду залишаються всі шкільні клопоти й турботи. Бажаємо Вам по-справжньому казкової пори літнього відпочинку, повного радісних вражень та незабутніх подій! Щоб у вересні, коли настане час знову сісти за шкільні парти, ви повернулися сповнені життєвої енергії, природньої допитливості й бажання засвоювати нові знання. 

Дорогі наші старшокласники й випускники!

 Сьогодні Ви стоїте на порозі серйозних змін. Кожен з Вас тепер повинен обрати свою життєву дорогу. Бажаємо, аби на Вашому шляху зустрічалося якомога більше добра, справедливості, удачі та втілення мрій. Нехай щастя завжди посміхається Вам! Кожен з Вас нехай знайде себе у важливій та потрібній справі. З вірою, оптимізмом крокуйте у майбутнє.

Також висловлюємо глибоку вдячність педагогам і батькам! За те, що своєю любов'ю і невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали моральні цінності.

Щастя усім, добра, міцного здоров’я та успіхів!