Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

26.05.2016

Велелюдним мітингом привітав повернення додому Надії Савченко Чортківський державний медичний коледж

http://chdmc.org.ua/ 

           Ще до початку занять майданчик перед головним входом Чортківського державного медичного коледжу був переповнений студентами, що обговорювали головну новину  -  Надія повернулась! Щойно продзвенів дзвінок, як одразу розпочався мітинг. До студентства звернувся керівник навчального  закладу Любомир Степанович Білик: «Я запросив усіх вас на таку колективну зустріч з однієї, вже відомої всім причини: Надія Савченко – в Україні! Це стало можливим завдяки зусиллям всієї України, всіх небайдужих людей світу. Але передусім зусиллям нашої влади, зокрема, Президента України Петра Олексійовича Порошенка. Ця звістка облетіла, без перебільшення, увесь світ. ЇЇ чекали мільйони людей. Людина! Більше того – ЖІНКА!  А стала прикладом сили духу. У кожного  з цього приводу свої почуття. Але всіх об’єднує відчуття перемоги. Кінець ув’язнення Надії Савченко – це початок відтворення миру на нашій землі, наша надія. Це той злам, котрий дасть нам сили подолати решту бід, яких зазнає наша нація».

     Дмитро Клекоцюк, студент 3-го курсу спеціальності «Лікувальна справа», згадав, як холодного весняного дня всі студенти та викладачі коледжу зібралися на центральному майдані Чорткова, щоб підтримати Надію Савченко, а сьогодні вона нарешті вдома! І це найбільш очікувана радість, а вчорашній день, однозначно увійде в історію нашої країни.

     Капітан медичної служби, методист коледжу Олег Богданович Лесейко, який більше року провів у діючій армії на Сході країни, поділився відчуттями, які переживає людина, що після тривалої відсутності повертається додому. Він скористався нагодою, щоб подякувати колективу коледжу за підтримку та щоденні молитви.

     У мітингу взяв участь голова райдержадміністрації Михайло Федорович Сташків.

      На завершення директор коледжу закликав колектив до ревної праці в ім’я України і побажав усім плідного робочого дня.