Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

30.05.2016

На випускний у колегіумі «Знамення»  - День подяки

По-особливому відзначають свято випускників у комунальному закладі обласної ради «Колегіум-інтернат «Знамення» з поглибленим вивченням предметів духовно-просвітницького спрямування у с.Зарваниця Теребовлянського району».

Урочистості традиційно розпочалися Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив владика Теодор Мартинюк у співслужінні духівників колегіуму о. Зеновія Пахолка та о. Петра Пастуха. 12 колегіанток мали велику честь отримати з рук єпископа атестати про повну загальну середню освіту та Боже благословення на щасливу життєву дорогу. Гордістю колегіуму стало нагородження випускниці закладу Анастасії Тимчишин срібною медаллю за високі досягнення у навчанні.    

З нагоди Дня подяки колегіантки підготували святковий концерт.  Безліч щирих та зворушливих вітань линули на адресу випускниць від гостей,  наставників, батьків та духівників закладу. Кращі випускниці були відзначені грамотами за високі досягнення у навчанні, активну творчу та наукову діяльність у колегіальному житті.

Долучилися до вітань випускниць їхні наступниці – десятикласниці. Вони вручили своїм подругам власноруч виготовлені оздоблені вишивкою торбинки, в які поклали Новий Заповіт, просфору та пучечок солі.

А "Знамення" восени знову зустрічатиме нових колегіанток, щоб вивчити та виховати їх,  і одного весняного дня провести до колегіального порогу та благословити  молоду українську християнську еліту  на щасливу життєву дорогу.

http://znamennia.blogspot.com/