Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

31.05.2016

Започаткувано присудження щорічної обласної премії імені Івана Марчука в галузі образотворчого мистецтва для обдарованих дітей області, починаючи з 2016 року 

ПОЛОЖЕННЯ
про обласну премію імені Івана Марчука в галузі образотворчого мистецтва для обдарованих дітей області
 

 

  1. Обласна премія імені Івана Марчука в галузі образотворчого мистецтва для обдарованих дітей області (далі – Премія) є найвищою в області відзнакою юних художників за творчі досягнення. Премія присуджується Тернопільською обласною державною адміністрацією та Тернопільською обласною радою та виплачується за рахунок коштів обласного бюджету.
  2. Лауреатом Премії може стати обдарована дитина, віком від 7 до 15 років, з урахуванням її мистецьких досягнень, за кращий твір у номінаціях: малярство, графіка.
  3. Премія присуджується щороку двом лауреатам, по одному в кожній номінації.
  4. Розмір Премії становить у номінації „малярство” – 3000 гривень та у номінації „графіка” – 3000 гривень одноразової матеріальної виплати. Всього – 6000 гривень.
  5. Висунення кандидатів на здобуття Премії проводиться початковими спеціалізованими мистецькими навчальними закладами області, закладами освіти тощо.
  6. Премія присуджується авторові тільки один раз.
  7. Інформація про результати присудження Премії оприлюднюється в засобах масової інформації області.
  8. Дітям, удостоєним Премії, присвоюється звання „Лауреат обласної премії імені Івана Марчука в галузі образотворчого мистецтва для обдарованих дітей області”. Посвідчення лауреата та грошова винагорода вручаються в урочистій обстановці до 12 травня (до дня народження Івана Марчука) у присутності батьків дитини, яка нагороджується.