Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

31.05.2016

Сесія затвердила обласну комплексну програму енергоефективності та енергозбереження на 2016-2019 роки

 

У структурі споживання енергоносіїв в області природний газ складає 54 %, електрична енергія – 29,6 %, теплова енергія – 4,7 %, нафтопродукти –           9,5 %, вугілля – 2 %, інші – 0,2 %.

Враховуючи те, що домінуюче місце займає природний газ, а основне та допоміжне обладнання значної кількості комунальних котелень та котелень бюджетних установ та організацій вичерпало допустимі терміни експлуатації, головним напрямком роботи у сфері енергозбереження є залучення до паливно-енергетичного балансу області енергії, виробленої з альтернативних джерел та характерних для нашого регіону альтернативних видів палива.

Метою програми є реалізація політики енергоефективності та енергозбереження шляхом скорочення споживання природного газу бюджетними установами області, підприємствами комунальної теплоенергетики та бюджетної сфери. А також завдяки модернізації виробництва теплової енергії, зокрема, переведення котелень на альтернативні види палива; заміни застарілого енергоємного котельного обладнання; термомодернізації будівель житлового фонду та соціальної сфери.

Обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання програми у 2016 році, становить 23 мільйони 300 тисяч гривень. З них з державного бюджету 6,5 мільйона гривень, з обласного – 1,3 мільйона, з місцевих бюджетів – понад 2 мільйони, з інших джерел – майже 13,5 мільйона гривень.