Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

01.06.2016

1 червня – Міжнародний день захисту дітей та Всесвітній день батьків

З цієї нагоди до мешканців області звернувся голова обласної ради Віктор Овчарук:

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Бажаю усім дітям радісного й безхмарного дитинства та мирного неба! Усе це залежить від нас, дорослих, – органів державної влади та місцевого самоврядування, від різних служб та, звичайно, батьків. І саме від дорослих залежить, щоб не на словах і не раз у рік ми опікувалися дітьми, а щодня, щосекунди переймалися їхніми радощами, проблемами, потребами. 

Учора на сесії Тернопільська обласна рада започаткувала премію ім. Івана Марчука в галузі образотворчого мистецтва для обдарованих дітей. Це ще один крок назустріч  талановитим дітям та їх підтримку. В області діє цільова соціальна програма оздоровлення та відпочинку дітей, де основна увага звертається на  дітей-інвалідів, сиріт, з багатодітних та малозабезпечених родин. Обласна рада передбачила кошти в обласному бюджеті для компенсації витрат на навчання у комунальних навчальних закладах для дітей, чиї батьки захищають цілісність та суверенітет нашої держави.

Кожен маленький  та юний українець щодня має відчувати мамине тепло, ласку, батькове міцне плече, турботу та допомогу від влади і держави.

Дуже символічно, що Всесвітній день батьків за пропозицією Генеральної Асамблеї ООН із 2013 року також відзначається у перший день літа.  Місія цього дня – вшанування сімейних традицій та цінностей, найголовнішою з яких є народити, зростити та виховати здорове, щасливе, мудре та гідне молоде покоління.

Нехай Господь дасть сили кожній родині виконати  цей найсвятіший батьківський обов’язок!

 Голова Тернопільської обласної ради     Віктор Овчарук