Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

02.06.2016

Напередодні професійного свята урочисті збори провели працівники обласного управління водних ресурсів

Від імені голови обласної ради, депутатського корпусу їх привітав голова постійної комісії облради з питань бюджету Сергій Швець. Звертаючись до учасників зібрання, він сказав: «Шановні працівники водогосподарської галузі Тернопілля! Щиро вітаю вас з нагоди професійного свята – Дня працівників водного господарства! Ваша діяльність націлена на шляхетну справу – забезпечення потреб населення і галузей економіки області у водних ресурсах, їх раціональне використання, забезпечення надійної експлуатації та працездатності водогосподарських меліоративних систем. Вода є безцінним природним ресурсом, значення якого в сучасному світі зростає з кожним днем. Ми повинні берегти і раціонально користуватися нашими водними багатствами, адже ставленням до них визначається рівень цивілізованості та культури суспільства, його турбота про майбутні покоління. Завдяки вашій професійності і високої відповідальності належним чином забезпечено водне господарювання, налагоджено водопостачання населення. Спільними зусиллями водогосподарників впроваджуються нові досягнення науки та техніки, а також здійснюються заходи, пов’язані із запобіганням шкідливої дії вод і ліквідацією її наслідків, включаючи протипаводковий захист сільських населених пунктів. У день професійного свята хочу подякувати за нелегку повсякденну, подвижницьку працю та щоденну самовіддачу, терпіння, мудрість і глибоке розуміння свого обов’язку, як всьому колективу галузі, так і кожному працівникові зокрема.  
За це Вам велика шана і низький уклін. Завдяки спільній злагодженій роботі ми зможемо і у подальшому вирішувати важливі завдання соціально-економічного розвитку нашої області. У цей святковий день вітаю ваших партнерів, друзів та свідомих громадян, які з розумінням ставляться до галузі водних ресурсів. Переконаний, що ваш  багаточисельний колектив працівників водогосподарської галузі є і завжди буде на висоті вимог часу. Зичу усім Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, безмежного щастя, вагомих досягнень у праці, невичерпної енергії, наснаги та добробуту».

Сергій Швець звернувся до молодих представників галузі, а також окремо подякував її ветеранам.

Після привітання голова бюджетної комісії облради вручив  кращим водникам області грамоти.

Нагадаємо, День працівників водного господарства відзначається щорічно в першу неділю червня.