Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

02.06.2016

У Кременці  відкрили меморіальну дошку Героям

 

На адміністративній будівлі комунальної установи обласної ради «Кременецька гуманітарно-педагогічна академія ім. Тараса Шевченка» встановлено меморіальну дошку трьом випускникам закладу, які віддали своє життя за мир, спокій і незалежність рідної землі. Це Сергій Долгіх, Микола Чорний і Дмитро Напрієнко.

На урочисте відкриття прийшли студенти та викладачі вузу, мешканці Кременця.  До слова запросили ректора академії Афанасія Ломаковича та доцента Олександра Солов’я. Студенти закладу розповіли про життя кожного із хлопців. Присутні поклали квіти до меморіального знаку, схиливши голови перед світлою пам’яттю наших героїв у хвилині мовчання.  

Сергій Долгіх народився 1 травня 1980 року в с.Заруддя Збаразького району. У 2000 році закінчив навчальний заклад, здобувши фах вчителя трудового навчання. Працював у Господарському суді, Тендерній палаті. Одружився і жив у Києві. Очолював комп’ютерний відділ Республіканського центру сертифікації. Був активістом Революції Гідності. 3 серпня 2014 року мобілізований, з початку серпня поїхав у зону АТО. 16 листопада після важких поранень Сергій пішов із життя. Указом Президента України від 13 травня посмертно нагороджений орденом ”За мужність“ ІІІ ступеня.

Дмитро Напрієнко народився 21 лютого 1991 року в м.Дубно Рівненської області. Випускник Дубенського коледжу РДГУ (2008) та Кременецького гуманітарно-педагогічного інституту ім. Тараса Шевченка (2013) як вчитель англійської мови та літератури. Героїчно воював під Донецьком. 1 грудня 2015 року під час жорстокого бою серце 24-річного бійця перестало битися…

Микола Чорний народився 17 грудня 1985 року в місті Кременці. По закінченні Кременецького гуманітарно-педагогічного інституту (2004) здобув спеціальність вчителя трудового навчання, креслення та безпеки життєдіяльності. Був волонтером: доставляв гуманітарну допомогу у ”гарячі точки“ АТО, зокрема, у Дебальцеве. З кінця червня 2014 року від Миколи не було жодних звісток. Ексгумований пошуковцями Місії ”Евакуація-200“ (”Чорний тюльпан“). 6 вересня похований із військовими почестями як захисник України в м. Дніпропетровську. Перепохований 22 серпня 2015 року в рідному Кременці.

 http://www.kogpi.edu.te.ua/