Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

03.06.2016

Журналісти приймали вітання напередодні професійного свята

Урочистості відбувалися у приміщенні обласної ради. Хвилиною мовчання журналісти та керівники області вшанували тих журналістів, які відійшли у засвіти, та загинули на Сході України, захищаючи суверенітет та цілісність нашої держави.

«Журналісти володіють сильною та впливовою зброєю – словом. І від вашого Слова, друкованого чи мовленого з ефіру, залежить дуже багато. Тож нехай воно буде завжди чесним, правдивим, виваженим, об’єктивним, - наголосив, вітаючи журналістів, голова обласної ради Віктор Овчарук. -  

Ваша професія - складна, нелегка та надзвичайно відповідальна професія. Адже саме через журналістські матеріали, відеосюжети, новини на радіо чи в Інтернеті суспільство сприймає усі події, що відбуваються у місті, області, державі та світі. Бажаю вам наснаги, творчого піднесення та нових успішних досягнень на журналістській ниві».

Віктор Овчарук та заступник голови ОДА Юрій Юрик нагородили представників мас-медіа, а також ветеранів журналістики грамотами обласної ради та облдержадміністрації.

Журналісти також отримали відзнаки від Національної спілки журналістів України, обласної організації НСЖУ, Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, обласного управління державної фіскальної служби та митниці.

Нагадаємо, День журналіста в Україні відзначається 6 червня.