Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

03.06.2016

Журналісти приймали вітання напередодні професійного свята

Урочистості відбувалися у приміщенні обласної ради. Хвилиною мовчання журналісти та керівники області вшанували тих журналістів, які відійшли у засвіти, та загинули на Сході України, захищаючи суверенітет та цілісність нашої держави.

«Журналісти володіють сильною та впливовою зброєю – словом. І від вашого Слова, друкованого чи мовленого з ефіру, залежить дуже багато. Тож нехай воно буде завжди чесним, правдивим, виваженим, об’єктивним, - наголосив, вітаючи журналістів, голова обласної ради Віктор Овчарук. -  

Ваша професія - складна, нелегка та надзвичайно відповідальна професія. Адже саме через журналістські матеріали, відеосюжети, новини на радіо чи в Інтернеті суспільство сприймає усі події, що відбуваються у місті, області, державі та світі. Бажаю вам наснаги, творчого піднесення та нових успішних досягнень на журналістській ниві».

Віктор Овчарук та заступник голови ОДА Юрій Юрик нагородили представників мас-медіа, а також ветеранів журналістики грамотами обласної ради та облдержадміністрації.

Журналісти також отримали відзнаки від Національної спілки журналістів України, обласної організації НСЖУ, Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, обласного управління державної фіскальної служби та митниці.

Нагадаємо, День журналіста в Україні відзначається 6 червня.