Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

04.06.2016

Удесяте на Бучаччині відбувся День поля та саду

Його організовує депутат обласної ради, голова спостережної ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром», Герой України Петро Гадз. На свято приїхали гості з усієї України та з-за кордону.

«Щороку Бучацька земля збирає сотні гостей з України та інших країн  на Всеукраїнський День поля та саду. Щиро дякуємо від імені Тернопільської обласної ради та депутатського корпусу товариству «Бучачагрохлібпром» та Петру  Гадзу за організацію цього маштабного заходу, - наголосив голова обласної ради Віктор Овчарук. – Його товариство - приклад успішного господарювання, і своїм досвідом він ділиться з іншими. І зараз перед нами стоїть дуже важливе завдання -  залучення інвестицій в аграрний бізнес області. Потрібно думати, як виходити на міжнародні ринки, створювати робочі місця та конкурентоздатну продукцію та запропонувати законодавчі зміни для комфортних умов розвитку аграрного бізнесу. Ці питання потребують спільної праці представників влади та підприємців.Хочу подякувати кожному працівнику аграрної галузі за щоденну клопітку працю. Нехай ваші родини живуть під мирним небом в достатку й радості».

На дні поля було представлено нові сорти насіння, сучасну техніку та засоби захисту рослин. Під час зустрічі  учасники  обговорили способи захисту врожаю, а також оглянути молоді сади підприємства «Бучачагрохлібпром», продукція з яких експортується у країни Європи.

Серед гостей Дня поля і саду в Бучачі був також перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Ярослав Краснопольський.