Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

06.06.2016

 

Кременчани вітали польських партнерів із ювілеєм

http://www.kogpi.edu.te.ua/ 

 

Краківському педагогічному університету (Педагогічний університет імені Комісії громадської освіти) виповнилося 70 років. Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія ім. Тараса Шевченка привітала польських колег із ювілеєм.З цим престижним вищим закладом освіти Польщі академію поєднують тісні науково-педагогічні та культурно-освітні взаємини: спільна участь в міжнародних наукових конференціях, в українсько-польському культурно-мистецькому форумі “Діалог двох культур”, у рамках міжнародного художнього пленеру “Зустрічі в Кременці” та Міжнародного інтеграційного проекту молодих науковців “Школа відкритого розуму” тощо. В ювілейних урочистостях взяла участь делегація академії у складі ректора академії, професора Афанасія Ломаковича, декана гуманітарного факультету Володимира Мазурка, професора кафедри англійської філології Анатолія Янкова, старшого викладача кафедри німецької філології Аліни Шульган.

Привітав ювіляра Університетський симфонічний оркестр, який спільно з хором “Edukatus” дав урочистий концерт в театрі імені Юліуша Словацького. Відбулось урочисте засідання Університетського сенату, на якому з урочистою промовою до присутніх звернувся ректор університету, доктор Міхала Сліва, вітали Краківський педагогічний університет польські та зарубіжні гості. Від імені професорсько-викладацького і студентського колективів Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка краківців привітав ректор, професор Афанасій Ломакович, який підкреслив, що Краківський педагогічний університет як флагман науково-педагогічних інновацій є взірцем для наслідування для вищих закладів освіти педагогічного профілю, побажав ректорату, викладачам і студентам університету творчої наснаги і нових успіхів у сфері науки, освіти, навчання та виховання та вручив пам’ятний подарунок – картину заслуженого художника України, старшого викладача кафедри методики викладання мистецьких дисциплін академії Євгена Удіна “Юліуш Словацький. Кременець”. У рамках святкової програми - зустрічі-знайомства з іноземними делегаціями, культурно-мистецькі заходи, відвідини Шишкобогуського палацу в Пшегожалах, мандрівка по річці Вісла.