Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

19.06.2016

Шановні медики Тернопільщини!

Дорогі колеги!

            З нагоди професійного свята від усієї обласної ради та від мене особисто  прийміть найщиріші  вітання та низький уклін за Вашу шляхетну та нелегку  працю, за добро, чуйність, співпережиття, за  повернуте здоров’я, за людей, котрих Ви врятували!  Ви супроводжуєте людину на землі від першого і до останнього подиху. Виконуєте величну місію, щоразу допомігши прийти у світ новому життю. Не менш важкі, однак вагомі завдання у Вас, коли ведете  особистість дорогою життя – Ви полегшуєте біль, лікуєте хвороби, захищаєте від біди, часто не залишаєте наодинці в останні хвилини! Доземний уклін Вам за це, наші цілителі та рятівники!       

            Ви обрали чи не найгуманнішу професію. Ваш талант, Ваші віртуозні навики дарують людям повноцінне, щасливе, радісне життя,  вселяють у них  віру  та надію.

            Часто Ваша професія вимагає чималої мужності. Адже і у наш час, на жаль,  справжню відвагу та самовідданість виявляють лікарі, медичні сестри, фельдшери, волонтери, надаючи допомогу пораненим під кулями снайперів, артобстрілом чи бомбардуванням. Таку сміливість та самопожертву продемонстрували наші медики під час подій на Майдані, ризикують собою військові медики і сьогодні на сході держави.

            Тож честь і хвала усім  працівникам медицини! Схилімо голови перед тими, хто поклав своє життя, рятуючи інших.

            Від усього серця вітаю, шановні колеги, Вас з професійним святом і бажаю  міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку. Нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею!    Зі святом Вас! Щастя Вам і добра!

 

З повагою

голова Тернопільської обласної ради                      Віктор Овчарук