Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

21.06.2016

Поляки діляться досвідом реабілітації дітей-інвалідів

Голова обласної ради Віктор Овчарук та заступник голови Любомир Крупа  зустрілися із представниками та волонтерами Товариства допомоги дітям з особливими потребами «Крок за кроком» з міста Замосць (Польща). Гості прибули на Тернопільщину на запрошення комунальної установи обласної ради «Тернопільський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів».

«Проблема соціалізації дітей, підлітків з порушенням психічного чи фізичного розвитку є дуже актуальною, - наголосив під час зустрічі Віктор  Овчарук. -  Упродовж багатьох років більшість дітей з особливими потребами здобували освіту в спеціальних закладах, які й нині залишаються для них традиційною та провідною формою навчання. Та ситуація поступово змінюється. Україна взяла курс на євроінтеграцію. Відтак зміни повинні відбуватися і в освітній галузі, особливо щодо забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітям з особливими потребами та створення їм комфортних умов для навчання та реабілітації. Тому особливою актуальності набуває вивчення досвіду інтегрованого рішення для освіти, реабілітації та лікування дітей з обмеженими можливостями.  Дякую Вам, що готові щедро  ділитися таким досвідом з тернопільськими колегами. З боку обласної ради буде повне сприяння у реалізації спільних проектів, спрямованих вирішення питань соціалізації дітей-інвалідів».

Керівник Товариства допомоги дітям з особливими потребами «Крок за кроком» Марія Круль наголосила, що представники організації та волонтери готові поділитися своїми знаннями із тернопільськими колегами, адже вони успішно реалізовують проект «Рівним кроком», основне завдання якого – соціалізація інвалідів.

Після зустрічі з керівництвом обласної ради відбувся семінар-нарада, у якій взяли участь представники органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування області та керівники реабілітаційних центрів Тернопільщини.  Поляки  ознайомили присутніх із філософією, принципами і методами багатопрофільної реабілітації дітей-інвалідів.