Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

21.06.2016

«Розвиток творчих здібностей учнів на уроках фізики»

Семінар-практикум на таку тему провели комунальна установа обласної ради  «Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти» спільно з Тернопільським національним технічним університетом ім. І.Пулюя. Мета такого заходу, який відбувався на базі технічного університету,  - підвищення рівня викладання фізики, підготовка вчителів до роботи з обдарованими дітьми. До участі у семінарі були запрошені вчителі фізики гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл. Семінар-практикум складався з теоретичного та практичного блоків. Учасники обговорили питання залучення дітей до науково-популярних заходів фізичного спрямування, формування мотивації навчальної діяльності учнів засобами інноваційних технологій на різних етапах уроку фізики, значення фізичного експерименту для формування дослідницьких навичок учнів. Виступаючі аргументовано довели, що сучасне вивчення фізики передбачає органічне поєднання теоретичних та експериментальних підходів.

Учасники семінару-практикуму обмінялися досвідом роботи з питання формування позитивної мотивації та активізації навчальної діяльності на уроках фізики, обговорили навчальні ситуації, які виникають під час розв’язування фізичних задач тощо.  Після завершення семінару учасники дали високу оцінку щодо організації та проведення заходу, що дав можливість удосконалити педагогічну майстерність.