Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

21.06.2016

Комісія обговорила ряд питань стосовно соціального захисту учасників АТО і членів їх сімей

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення та учасників АТО і членів їх сімей. Депутати розглянули чотири питання, обговорили їх та прийняли відповідні рішення. Зокрема йшлося про лист Комітету Верховної ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю щодо можливості виплати за рахунок коштів місцевих бюджетів одноразової грошової допомоги борцям за незалежність України у ХХ столітті. Заслухавши секретаря постійного комісії Вадима Боярського, комісія вирішили направити листи до районних рад та адміністрацій, до рад базового рівня для з’ясування кількості осіб, що входять у згадану категорію, та отримання інформації про можливість виконання означеного нормативно-правового акту.
 Голова постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення та учасників АТО і членів їх сімей Андрій Богуш поінформував про лист Комітету Верховної ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення щодо  розгляду звернення Тернопільської обласної ради з підтримки місцевих структурних підрозділів з питань соціального захисту.  (https://drive.google.com/folderview?id=0B5aqSfqyqfn-WEhUek5pVTRXbzg&usp=sharing)

Лист комісія прийняла до відома . Таке ж рішення було прийнято стосовно третього питання. 

Щодо останнього, то члени комісії запропонували його доопрацювати. (Про стан виконання Тернопільською облдержадміністрацією рішення Тернопільської обласної ради від 31 травня 2016 року № 163).

Депутат обласної ради, голова облдержадміністрації Степан Барна на завершення засідання комісії наголосив, що соціальний захист краян, а особливо учасників АТО та членів їх сімей – надважлива справа і є пріоритетом у роботі органів влади. Та кожен крок у цьому напрямку має здійснюватись строго у рамках закону.