Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

21.06.2016

Комісія обговорила ряд питань стосовно соціального захисту учасників АТО і членів їх сімей

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення та учасників АТО і членів їх сімей. Депутати розглянули чотири питання, обговорили їх та прийняли відповідні рішення. Зокрема йшлося про лист Комітету Верховної ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю щодо можливості виплати за рахунок коштів місцевих бюджетів одноразової грошової допомоги борцям за незалежність України у ХХ столітті. Заслухавши секретаря постійного комісії Вадима Боярського, комісія вирішили направити листи до районних рад та адміністрацій, до рад базового рівня для з’ясування кількості осіб, що входять у згадану категорію, та отримання інформації про можливість виконання означеного нормативно-правового акту.
 Голова постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення та учасників АТО і членів їх сімей Андрій Богуш поінформував про лист Комітету Верховної ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення щодо  розгляду звернення Тернопільської обласної ради з підтримки місцевих структурних підрозділів з питань соціального захисту.  (https://drive.google.com/folderview?id=0B5aqSfqyqfn-WEhUek5pVTRXbzg&usp=sharing)

Лист комісія прийняла до відома . Таке ж рішення було прийнято стосовно третього питання. 

Щодо останнього, то члени комісії запропонували його доопрацювати. (Про стан виконання Тернопільською облдержадміністрацією рішення Тернопільської обласної ради від 31 травня 2016 року № 163).

Депутат обласної ради, голова облдержадміністрації Степан Барна на завершення засідання комісії наголосив, що соціальний захист краян, а особливо учасників АТО та членів їх сімей – надважлива справа і є пріоритетом у роботі органів влади. Та кожен крок у цьому напрямку має здійснюватись строго у рамках закону.