Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

21.06.2016

V Всеукраїнський експедиційно-польовий збір

команд юних ботаніків урочисто відкрився у Тернополі 

Церемонія відкриття дослідницького форуму відбулася у обласному краєзнавчому музеї. Триденний захід відбувається на базі комунальної установи обласної ради «Тернопільський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді». На Тернопільщину з’їхались представники 16 областей України, у тому числі  учні 4 -10 класів.

 

 

 

 

Вітаючи учасників збору, заступник голови обласної ради Любомир Крупа подякував організаторам за докладені зусилля у створенні такого масштабного форуму та учасникам за небайдуже ставлення до природи. «Ваша зацікавленість навколишнім світом, дорогі діти, - запорука збереження для завтрашніх поколінь різноманіття та багатства рослинного світу зокрема, та усієї екосистеми загалом. Ваша дослідницька робота сприятиме збагаченню знань про природу та пропаганду їх серед дітей та молоді. Тож успіхів вам у науковій, творчій роботі. А вашим наставникам та організаторам заходу – велике спасибі за клопітку працю. Бажаю вам краще познайомитись із нашим краєм, отримати новий досвід та приємні враження», - сказав заступник очільника облради.

«Творча лабораторія природи. Рослинний світ» проходитиме у Кременецькому ботанічному  саду.

 

 

Програма

VВсеукраїнського експедиційно-польового збору

команд юних ботаніків

(21-23 червня 2016 року) 

Програма заходу включає проведення:

- презентації дослідницьких робіт з ботаніки (домашнє завдання команд) «Біорізноманіття. Пам’ятки природи місцевого значення», в яких визначається тема, мета дослідження, місце і строки його проведення, результати дослідження, практичне значення роботи  (захист до 10 хв);

- фотовиставки. Делегація повинна підготувати і представити 3 тематичні фотографії  «Біорізноманіття. Пам’ятки природи місцевого значення» (зроблених власноруч, формату А-4);

- польового практикуму «Творча лабораторія природи. Рослинний світ», ботанічних досліджень за напрямками: «Лікарські рослини», «Про що шумлять дерева (дерева та кущі)», «Зелені мігранти (інтродуковані види рослин)». Як підсумок роботи, командам необхідно буде підготувати проекти за одним із напрямів роботи польового практикуму.