Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

13.07.2016

Завтра, 14 липня, працюватиме комісія 

           14 липня в  кабінеті  №532  об 11.00 годині відб      удеться засідання постійної комісії з питань освіти, науки,       молодіжної політики, фізичної культури і спорту.

Проект порядку денного     

1. Про інформацію директора Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського з приводу листа виконавчого комітету Чортківської міської ради від 25 квітня 2016 року № 01-13/670 щодо прохання посприяти у поверненні із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області приміщення колишнього дитячого садка №4 по вулиці Л.Українки, 18 в м. Чорткові у комунальну власність м. Чорткова. 

2. Про проект регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів у розрізі професійно-технічних навчальних закладів та напрямків підготовки. 

3. Про лист комунальної установи Тернопільської обласної ради «Теребовлянське вище училище культури» від 01 червня 2016 року № 166. 

4. Про лист Чортківської районної ради від     01 липня 2016 року №03-03/455 щодо прохання посприяти у передачі спортзалу, що знаходиться на території Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району для подальшого цільового використання Чортківською районною комунальною дитячо-юнацькою спортивною школою. 

5. Про лист управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації від 02 липня 2016 року  № 06/2365-07. 

6. Про реорганізацію юридичної особи-комунального підприємства Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний інформаційно-туристичний краєзнавчий центр» шляхом приєднання до Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді.

7. Про звернення учасників навчання-тринінгу вчителів основ здоров’я в Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти від 23 червня 2016 року. 

8. Про статут Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти (нова редакція).

9. Про звернення Ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації Тернопільської області від 24 червня 2016 року №23.