Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

14.07.2016

Видання обласної бібліотеки - на шпальтах американських газет

У часописі української діаспори США «Свобода» від 24 червня — 1 липня 2016 року, що виходить у Нью-Йорку, опубліковано статтю Романа Ференцевича «Вшанували Якова Гніздовського в Україні». Друг та популяризатор творчості одного з найвидатнішого мистців ХХ століття ознайомив американських читачів із заходами, якими Україна відзначила 100-ліття від дня народження славного уродженця Тернопільщини. «Ювілейний рік не лише завершився успішно, але й залишив по собі дуже відрадні наслідки», — пише Роман Ференцевич.

Автор статті ґрунтовно проаналізував бібліографічний покажчик «Яків Гніздовський: «Життя людини — тільки недосконалий відблиск її власний мрії», що вийшов у серії «Родом з України». Його  підготували фахівці інформаційно-бібліографічного відділу комунальної установи обласної ради «Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека».  Роман Ференцевич висвітлив інформацію про фахівців, які працювали над створенням покажчика, а саме: укладача видання Лариси Оленич, завідувачки інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки, та автора вступного нарису Наталії Собкович, мисткині та мистецтвознавця з Тернополя.

http://www.library.te.ua/