Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

02.08.2016

Митрополит і архиєпископ Тернопільсько-Зборівський УГКЦ владика Василій Семенюк відзначає сьогодні День народження 

Ваше Високопреосвященство!

 

Від найщирішого серця вітаю Вас із Днем народження! Разом із усією Тернопільською громадою, депутатським корпусом обласної ради бажаю Вам здоров’я, сили та снаги й надалі служити Церкві, Україні та її народу!

Як відданий пастир Ви несете людям світло Божого слова, у нинішні важкі часи війни та економічних негараздів рятуєте від зневіри та відчаю. Ваші мудрі повчання сходять у душах людей любов’ю до Церкви, України, нашого Тернопілля. Велика дяка Вам, що не покладаючи рук, працюєте на ниві розбудови християнської спільноти, з надією на Божу ласку виховуєте у людях моральні чесноти, здійснюєте свій священичий обов’язок в ім’я Церкви та нашого народу.

Переконаний, істинною метою Вашою, як писав митрополит Андрей, за взірець якого має кожен істинний пастир, є «…створити такі суспільно-християнські обставини, які запевнювали б громадянам правдиве і стале щастя та мали досить внутрішньої сили, щоб поборювати відцентрові тенденції внутрішнього розкладу і успішно захищали межі від зовнішніх ворогів». Тож хай допоможе Вам і з Вами усім нам, українцям, Бог у цьому.

Хай Господь Вам пошле многії та благії літа!

 

 

 

Голова обласної ради                                 Віктор Овчарук