Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

02.08.2016

Комітет допустив до конкурсу з присудження обласних премій в галузі культури ряд претендентів

Як повідомлялось раніше,  відбулось перше засідання комітету з присудження обласних премій в галузі культури.Члени комітету обговорили та прийняли  рішення  допустити до другого туру  в десяти іменних номінаціях  таких претендентів: 

„Декоративно-ужиткове мистецтво – імені Ярослави Музики” 

         -    за різьблені вуличні композиційні об’ємні фігури козацької доби, на території Національного заповідника „Замки Тернопілля” міста Збаража – автор майстер народних промислів художньої різьби по дереву МАВДЮК Руслан Степанович;

               „Твір для дітей та юнацтва – імені Іванни Блажкевич” 

         -    за серію книжок для дітей – автор ДЕМ’ЯНОВА Ірина Володимирівна;

         -    за книги „Рости, моє деревце, з міцного коріння”, „Чарівна дудочка”, „Казка народження синочка” та „Казка народження донечки”, „Голочка та Подушечка”, „Медовий сухарик”, „Тік-Так”, „Загублена писанка”, „Мамине серденько” – автор МАЦКО Ірина Олександрівна;

-    за збірки „Сонячне намисто” та „Хочу з сонечком дружити” – автор ДЕМЧИШИН Володимир Іванович. 

„Краєзнавство – імені Петра Медведика” 

         -    за видання тритомника „Тернопільщина: історія міст і сіл” – група рецензентів УНІЯТ Віктор Богданович, МЕЛЬНИЧУК Богдан Іванович, ОНИСЬКІВ Михайло Михайлович;

         -    за серію книг з розвитку спорту на Кременеччині „Спорт у містах Кременець та Почаїв”, „Сільський спорт”, „Про ветеранів спорту, тренерів та спортсменів”, „Кременецький футбол I та II частини”, „Спогади”, „Спорторганізатори на Кременеччині”, „Санний спорт на Кременеччині” – автор ГАЛЕВИЧ Василь Сергійович;

-    за бібліографічний покажчик „Мистці Тернопільщини. Ч.I. Образотворче мистецтво” - упорядники ВІТЕНКО Василь Іванович, МИСЬКІВ Віра Ярославівна, ЖОВТКО Галина Йосипівна. 

„Музичне мистецтво – імені Соломії Крушельницької” 

         -    за аранжування музичних творів для оркестру, хору, вокальних та інструментальних ансамблів та гармонізацію духовних творів – автор СЕМЧИШИН Володимир Франкович. 

„Театральне мистецтво – імені Леся Курбаса” 

         -    за роль Подорожньої у виставі „Наречена світанкової зорі” А.Касона – заслужена артистка України МОСІЙЧУК Ярослава Володимирівна. 

„Образотворче мистецтво – імені Михайла Бойчука” 

         -    за АРТ-проект „Вади цивілізації”, „Свято неба і землі” - художники ВИТЯГЛОВСЬКА Тетяна Володимирівна та ВИТЯГЛОВСЬКИЙ Михайло Володимирович. 

„Етнографія і музейна справа – імені Володимира Гнатюка” 

         -    за ювілейні мистецькі видання до 100-річчя українсько-американського художника Якова Гніздовського – мистецтвознавець і художник СОБКОВИЧ Наталія Григорівна.

 „Публіцистика – імені Ярослава Стецька” 

         -    книга „Камертон чистих дум” – автор ЧУБАТА Дарія Дмитрівна. 

„Архітектура – імені Георга Пінзеля” 

         -    творча робота „Реставрація та пристосування Замку XVIIст. в м.Скалат Підволочиського району – автор ВЕРБОВЕЦЬКИЙ Юрій Володимирович; 

„Журналістика – імені Володимира Здоровеги” 

         -    за фотокнигу про генія сучасності „Я – серед вас…Іван Марчук і Тернопільщина” автори-упорядники ХАВАРІВСЬКИЙ Богдан Васильович, СНІТОВСЬКИЙ Олег Іванович.