Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

04.08.2016

Шановні працівники Національної поліції!

 

 

 

            З нагоди Вашого першого професійного свята – Дня Національної поліції України – прийміть найщиріші вітання від усього депутатського корпусу та мене особисто!

Ви обрали складну, небезпечну, але таку важливу професію – стояти на сторожі Закону та вірно служити народу України, охороняти права та свободи людини. У час змін, які тривають у нашій державі,  реформування правоохоронної системи – одне з найочікуваніших громадянами. І саме від Вашої служби, від чесного та принципового виконання покладених на Вас обов’язків  залежить, чи повірять українці у зміни, чи перетворюватиметься наша країна у справді демократичну та правову державу.

Шановні  поліцейські Тернопільщини!

Переконаний, що Ви завжди з честю  будете нести службу, забезпечувати спокій та лад, охороняти громадський порядок, сприятимете дотриманню законності в усіх куточках краю.

Велика подяка тим правоохоронцям, хто, ризикуючи власним життям, виконує свій обов’язок у зоні проведення антитерористичної операції, захищаючи інтереси держави і громади. Низький уклін Вам за  хоробрість та стійкість, за нелегкі будні!

Вірою та правдою служіть народу України! І Ваша праця віддасться Вам людською вдячністю та повагою. Нехай кожного береже Господь.

Щиросердно бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров'я, благополуччя , добробуту та мирного неба. Нехай Небеса огортають Вас своєю благодаттю!

 

З повагою

голова обласної ради                                 Віктор Овчарук