Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

04.08.2016

Прозорість, відкритість, порядність  – мають стати основними критеріями діяльності працівників органів влади та запорукою запобігання корупції

 

- переконаний голова обласної ради Віктор Овчарук, який взяв участь у прес-конференції з нагоди тренінгу для держслужбовців від Національного агентства з питань запобігання корупції та Програми розвитку ООН, під час якої було представлено нову систему електронного декларування, що впроваджується з 15-го серпня.  Очільник облради вважає впровадження цієї системи прогресивним та відповідальним кроком у нинішньому суспільному житті. «Адже працівники органів державної влади, місцевого самоврядування повинні бути відритими, а діяльність їх прозорою. Таким чином впровадження нової системи електронного декларування сьогодні дасть можливість мінімізувати корупційні дії та запобігти розповсюдження корупції».

Нагадаємо: запровадження електронного декларування є однією з головних умовою для отримання безвізового режиму з Європейським Союзом та фінансової підтримки від МВФ. Першими, ще у 2016 році, декларації подадуть високопосадовці. Це будуть президент, народні депутати, прем'єр-міністр, члени уряду, судді, прокурори, слідчі, керівники обласних адміністрацій, їх заступники, керівники департаментів міністерств, керівники національних державних органів, їх апаратів і структурних підрозділів, керівники деяких територіальних державних органів.

З 2017 року, до 1 квітня, е-декларації за 2016 рік повинні подавати всі державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування, судді, прокурори, слідчі, посадові та службові особи СБУ, Державного бюро розслідувань, Національного антикорупційного бюро, члени НАЗК, ЦВК і навіть поліцейські.

Сьогодні, 4 серпня, на Тернопільщині відбулась презентація реформи е-декларування за участю представників Національного агентства з питань запобігання корупції та Програми розвитку ООН в Україні.