Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

09.08.2016

На Тернопільщині загальний бюджет 169 мікропроектів МРГ - 35,7 млн.грн.


З них кошти ЄС/ПРООН – 56%.

Засідання обласної координаційної ради проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду -ІІІ» відбулося у Тернопільській обласній раді.
Вітаючи учасників засідання, голова обласної ради Віктор Овчарук наголосив на успішності спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в нашій області. Адже «Проекти за підтримки Європейського Союзу та Програми розвитку ООН – це можливість покращити умови життя мешканців області, особливо у сільській місцевості. І це вже відбувається. За період 1,2 та 3 фаз в області завершених та в стадії реалізації – 169 проектів, а це вже вирішено, або вирішується понад півтори сотні проблем краян, які через реалізацію мікропроектів відновили дитячі садки, відремонтували школи, ФАПи, водогони, впроваджують енергозберігаючі технології. А головне навчились самостійно вирішувати поставлені завдання, - підкреслив очільник облради. У роботі координаційної ради також взяли участь перший заступник голови ОДА Іван Крисак, депутати облради, керівники районів та територіальних громад області, структурних підрозділів облради та облдержадміністрації, координатори Тернопільського ресурсного центру громад Ігор Стефанів та Олег Процик.

Під час засідання підбили підсумки обласного конкурсу дитячого малюнка на тему використання відновлювальних джерел енергії та вручили призи і дипломи переможцям. І місце у віковій категорії 6-11 років виборола Андріана Юхимчук, учениця Лопушненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кременецького району, серед малюнків авторів 12-17 років перемогла робота Ірини Білокур із села Старий Олексинець Кременецького району. Загалом компетентне журі ознайомилось майже із двома сотнями робіт
Віктор Овчарук та Іван Крисак вручили сертифікати головам громадських організацій та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів про успішне завершення мікропроектів.
Також йшлося про результати та проблеми у реалізації ІІІ фази Проекту МРГ, про стан впровадження мікропроектів громад еконмічної квоти в районах Тернопільської області до кінця поточного року, про основні завдання та перспективи діяльності в рамках Проекту у 2016 році тощо.