Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

10.08.2016

Лише власний міцний господар на землі здатен відродити наше село

Вважає голова обласної ради Віктор Овчарук. – Завжди був переконаний, що той, хто працює у себе на малій батьківщині - перейматиметься проблемами і своєї землі, і місцевих людей. А чужі великі агрохолдинги зайдуть на день-два – посіють, і так само за день-два зберуть, не дбаючи ні про ґрунти, ні про дороги, тим паче про місцевих жителів». Це ще раз підтверджено побаченим під час робочої поїздки у Теребовлянський та Чортківський райони.

Кінець літа – гаряча пора для хліборобів. Добігають кінця жнива. Готують поле ратаї до сівби озимих. І хоча погода поскупилась цьогоріч, як  власне і минулого року, на життєдайну вологу, аграрії говорять, що врожаї непогані, принаймні, вистачає, щоб і за паї розрахуватись, щось продати і на насіння залишити, а той, хто має зерносховища, - і притримати. Бо, як каже депутат обласної ради, керівник ПОП «Іванівське», традиційно після жнив ціни падають.  Та попри звичні хліборобські  клопоти як справжні господарі керівники агрофірм дбають і про села, в яких працюють, і про людей.

«І бруківку ставимо, - розповідає Антон Іванович, -  і капітальний ремонт дроги в Ілавче за день-другий розпочинаємо, дах будинку культури в Сороцькому перекриваємо -, словом, все, що об’єднана  громада запланувала буде зроблено. А далі працюватимемо, щоб покращились села, щоб поліпшився добробут людей, які тут живуть». Ця позиція Антона Білика, знаного аграрія, депутата обласної ради перекликається із позицією його колег.