Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

10.08.2016

Віктор Овчарук: На останніх місцевих виборах наші краяни голосували за людину, за господаря

Віктор Овчарук завітав також і до ПСП «Ягільниця-В», і до ПАП «Дзвін», що у Чорківському районі. Очолюють їх  депутати відповідно Василь Вислоцький та Василь Градовий. Зокрема, керівник «Ягільниця-В» Василь Вислоцький розповів, що допомагає господарство дитячим садочкам, школам. «Церкви, - тут ,однозначно, що підтримуємо, чим можемо. Я для цих сіл не чужий, живу в Нагірянці, народився в Ягільниці, усіх пайовиків, усіх людей знаю особисто, знаю їх біди. Звертаються по допомогу - обов’язково підтримуємо земляків». Найбільше про тут  що мріють – це про мирне небо. «Просимо Бога, щоб та війна в державі швидше закінчилась, - каже Василь Михайлович.

«Не так важливо, який урожай – важливіше, як ним розпорядитись, - піджартовує  Василь Градовий, керівник ПАП «Дзвін». – Тим паче, що одне зібрали – інше сіємо». Похвалився господар і силосними ямами, картоплесховищем на 2000 т і найголовніше, - реконструйованою фермою, яка має вийти на об’єми – 600 дійних корів. «Дзвін» бере найактивнішу участь у житті сіл, землю яких обробляє. Зокрема 30 км газопроводу підведено за рахунок господарства, і школи і церкви – усі соціально-культурні об’єкти у полі зору керівника.

«Вкотре переконався, - каже Віктор Овчарук, - що на останніх місцевих виборах наші краяни голосували за людину, за господаря. Стосовно моїх колег депутатів-аграріїв виборці не помилились. Кожен з них дбає за своїх односельців, земляків. Попри важкі хліборобські клопоти жоден з них не залишає сільські громади без своєї уваги. Усюди, де працюють ці агрофірми, налагоджена інфраструктура. Переконаний, що на землі має працювати свій міцний господар – у цьому запорука розвитку села зокрема і краю в цілому».