Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

12.08.2016

 

Співчуття

На 59-му році обірвалося життя начальника Управління Держпраці у Тернопільській області Михайла Петровича Лаби 

Голова Тернопільської обласної ради, увесь депутатський корпус з глибоким сумом висловлюють щирі співчуття рідним та близьким, колегам, друзям з приводу важкої втрати  передчасної смерті Михайла Петровича.

Впродовж свого трудового життя, на всіх щаблях службової кар’єри та профе­сійної діяль­нос­ті Михйало Петрович був прикладом високої фахової підготовки, відповідальності та відданості справі, людям, Українській державі. Його професійні якості та особисті чесноти здобули заслужене визнання та повагу всіх, хто знав і працював з ним. За зразкове виконання службових обов’язків, вагомий внесок у реалізацію державної політики в галузі охорони праці, за сумлінну багатолітню працю Михайло Лаба був нагороджений Почесною грамотою Голови Держгірпромнагляду України, нагрудним знаком Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду «За доблесну службу» II ступеня.

 Раптово обірвалося життя справжнього професіонала, мудрого, принципового, відповідального керівника, дбайливого господаря, доброї, щирої, чесної людини, надійного друга і товариша. У цей скорботний день ми висловлюємо щирі співчуття та поділяємо біль непоправної втрати рідних і близьких Михайла Петровича.

Нехай Господь упокоїть його душу.         Вічна  йому пам'ять.

 

Голова обласної ради                                      Віктор Овчарук