Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

12.08.2016

Сьогодні в обласній раді говорили про підготовку проектів регіонального розвитку за рахунок ДФРР 

 

В обласній раді відбувся практикум для керівників районних рад "Головні аспекти розробки інфрастуктурних проектів у відповідності до формату аплікаційних вимог ДФРР". Навчання організовані Українською асоціацією районних та обласних рад спільно з Асоціацією міст України в рамках проекту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" ("Пульс"). Навчання проводять високо кваліфіковані фахівці. Вивчивши проблеми, які виникають у регіонах при написанні проектів, організатори освітньої акції надають допомогу на місцях, в регіонах, готують рекомендації, як обирати теми і напрямки при написанні проекту, доносять принципи підбору та структуру документів тощо.

Ініціатори заходу вважають, що успішне проведення практикуму дасть змогу максимально акцентувати увагу на ті труднощі, що виникають у роботі відповідних органів місцевого самоврядування, а це, у свою чергу, допоможе подолати їх, що є дуже важливим у контексті децентралізації та реформування місцевого самоврядування.

Голова обласної ради Віктор Овчарук підтримує проведення таких практикумів, оскільки «…дуже багато нових людей прийшли в органи місцевого самоврядування. І це добре, адже у них нерідко нове, прогресивне бачення розвитку громад, разом з тим часто не вистачає досвіду. Такі навчальні акції допоможуть нашим представницьким органам залучати додаткові кошти на розбудову краю», - каже очільник облради.