Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

15.08.2016

16 серпня 2016 року о 12-00 годині в  531 кабінеті адмінбудинку обласної ради відбудеться засідання конкурсної комісії Тернопільської обласної ради з    проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

конкурсної комісії Тернопільської обласної ради

з  проведення конкурсу на право оренди майнаспільної власності територіальних громад сіл,селищ, міст Тернопільської області

 

1. Про конкурс з надання в оренду частини приміщення першого поверху поз.LX, площею 2,0 кв.м, та долі площ приміщень спільного користування 1,0 кв.м, терапевтичного корпусу №1, які  розташовані по вул.Клінічна, 1 у м.Тернополі та перебувають на балансі комунального закладу Тернопільської обласної ради «Тернопільська університетська лікарня», для розміщення банкомату з використанням платіжних карток. 

2. Про конкурс з надання в оренду приміщень другого поверху головного корпусу, загальною площею 22,1 кв.м, а саме: приміщень поз.2-33 – 13,6 кв.м, поз.2-40 – 3,0 кв.м, поз.2-41 – 3,7 кв.м, поз.2-42–1,8 кв.м, та долі площ приміщень загального користування 11,1 кв.м, які  розташовані по вул.Р.Купчинського, 8 у м.Тернополі та перебувають на балансі комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний  клінічний онкологічний диспансер», для розміщення суб’єкта господарювання, що діє на основі приватної власності і проводить господарську діяльність з медичної практики (розміщення пункту забору біологічного матеріалу). 

3. Про конкурс з надання в оренду приміщень головного  корпусу,  загальною   площею   27,8 кв.м, а саме: приміщень поз.1-88– 9,0 кв.м, поз.1-88–2,1 кв.м, поз.1-89–6,6 кв.м, поз.1-90– 10,1 кв.м, та долі площ приміщень загального користування 13,9 кв.м, які  розташовані по вул.Р.Купчинського, 8 у м.Тернополі та  перебувають на балансі комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний  клінічний онкологічний диспансер», для розміщення суб’єкта господарювання, що діє на основі приватної власності і проводить господарську діяльність з медичної практики (розміщення центру УЗД діагностики).

 4. Про конкурс з надання в оренду приміщення першого поверху адмінкорпусу літ.В (частини приміщення поз.XIV) площею 2,0 кв.м, та долі площ спільного користування 1,0 кв.м, які розташовані по вул.Тролейбусна, 14 у м.Тернополі та перебувають на балансі Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні, для розміщення банкомату з використанням платіжних карток.

5. Про конкурс з надання в оренду приміщень першого поверху терапевтичного корпусу №4 поз.1.2 загальною площею 26,6 кв.м, та долі площі приміщень спільного користування 13,3 кв.м, які  розташовані по вул.Клінічна, 1 у м.Тернополі та перебувають на балансі комунального закладу Тернопільської обласної ради «Тернопільська університетська лікарня», для розміщення суб’єкта господарювання, що діє на основі приватної власності і проводить господарську діяльність з медичної практики (проведення рентгенологічних досліджень). 

6. Про конкурс з надання в оренду нежитлових приміщень будівлі літ.А, загальною площею 242,3 кв.м, а саме: приміщень другого поверху поз.1-3 площею 162,2 кв.м, приміщень третього поверху поз.1-115, поз.1-119, поз.1-120 загальною площею 53,4 кв.м та долі площ спільного користування 26,7 кв.м, які розташовані по вул.Шашкевича, 42 у м.Заліщики та перебувають на балансі Заліщицького обласного госпіталю інвалідів війни та реабілітованих, для розміщення громадської організації. 

7. Про конкурс з надання в оренду будівель та споруд паливного складу, загальною площею 312,4 кв.м, які розташовані по вул.Залізнична, 5 у смт Великі Бірки Тернопільського району та перебувають на балансі комунального підприємства Тернопільської обласної ради «Архбудсервіс», для обробки та складування виробів із каменя (каменеобробне виробництво). 

8. Про конкурс з надання в оренду частини майданчика з покриттям, загальною площею 200,0 кв.м, розташованого поблизу будівлі психіатрії літ.А, по вул.Тролейбусна, 14 у м.Тернополі та перебуває на балансі Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні, для встановлення та монтажу транспортабельної твердопаливної котельні, яка працює на альтернативних видах палива. 

9. Про термін проведення конкурсу.