Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

06.09.2016

Комісія із деякими зауваженнями прийняла звіт розпорядників коштів до відома

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення та учасників АТО і членів їх сімей. Депутати розглянули десять питань.

Участь у обговоренні першого питання, оскільки засідання було відкритим, взяли громадські активісти. Йшлося про публічні звіти головного розпорядника коштів обласного бюджету – департаменту соціального захисту населення Тернопільської облдержадміністрації за І півріччя 2016 року.

Звітувала начальник управління фінансів департаменту соціального захисту населення ТОДА Людмила Загородна. Після численних запитань та зауважень звіт депутати прийняли до відома. Заслухавши та обговоривши усі питання, депутати прийняли відповідні рішення. Зокрема «Про звернення Тернопільської міської ради з пропозиціями щодо внесення змін до обласної програми підтримки осіб, які брали участь в антитерористичній операції, та членів сімей загиблих під час проведення антитерористичної операції на 2015-2019 роки» комісія вирішила докладно вивчити питання, розглянути усі обставини та ситуації, опісля прийняти рішення.