Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

09.09.2016

«Обласна рада завжди підтримуватиме культурно-мистецькі проекти»

Запевнив голова обласної ради Віктор Овчарук відомого поета, пісняра, заслуженого діяча мистецтв України, нашого знаменитого земляка Степана Галябарду під час зустрічі, яка відбулась напередодні.

Іменитий митець завітав до Тернополя у мистецьких справах. Степан Петрович каже, що «… влада рідко цікавиться справами культури, тому й щиро подивований позицією обласної ради». Очільник обласної ради вважає: «Ми в силу об’єктивних , а інколи і суб’єктивних причин далеко не завжди допомагаємо нашим митцям. Разом з тим добре розумію: такі постаті як ви – гордість нашої землі. Тому вважаю сприяти організації та проведенню мистецьких заходів для нас є справою честі».

Довідково: Степан Петрович Галябарда Народився 2 грудня 1951 року в с. Суходіл, Гусятинського району Тернопільської області. Закінчив філологічний факультет Чернівецького університету в 1973 році.

Працював у пресі, був на громадській роботі, працював головним редактором радіостанції "Молода гвардія", директором першої в Україні незалежної комерційної радіостанції "Радіо Roks" у Києві.

У 1991 році вийшла у світ перша його збірка поезій "Не поверну човен", яка складається з двох розділів "Біль України" і "Не поверну човен". У збірку увійшло багато віршів, які С. Галябарда присвятив рідному краю, його чудовим мальовничим краєвидам, своїм землякам. Сьогодні важко уявити національний культурний простір без пісень поета-пісняра, заслуженого діяча мистецтв України Степана Галябарди.

У 1997 році у тернопільському видавництві "Збруч" вийшла друга збірка поезій "Догорає калина". В ній вміщено не тільки вірші різних років, але й — і це найголовніше — пісні, написані С. Галябардою у співдружності з багатьма відомими композиторами — Олегом Слободенком, Остапом Гавришем, Олександром Злотником, Олегом Марцинківським та іншими.

У книзі кілька розділів, об'єднаних одним тематичним спрямуванням: любов до матері, любов до коханої, любов до Вітчизни. В окремий розділ увійшла шоу-вистава "Я — Роксолана" — про долю славетної українки з наших країв.

Читаючи вірші, слухаючи пісні на слова С.Галябарди маємо змогу насолодитися красивим і високим поетичним словом, оригінальною образністю і тонкою ліричною щирістю автора, вмінням торкнути найсокровенніші струни людської душі.

Нагороджений орденом  «За заслуги» ІІІ ступення.