Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

09.09.2016

Сьогодні тернопільські артилеристи відзначають другу річницю створення 44 окремої артилерійської бригади

Словами вітання та глибокої вдячності звернулися до військових голови обласної ради Віктор Овчарук, ОДА – Степан Барна, міський голова Тернополя – Сергій Надал.

Привітати іменинників завітали представники військового командування, очільники області та міста, керівники силових структур, духовенство, волонтери, громадські організації.

 

 

 

 

 

 

 

Всечесні отці благословили військових. Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам'ять загиблих бійців 44 бригади.

Очільник облради сказав: «Від себе особисто та усього депутатського корпусу вітаю вас із другою річницею створення 44 окремої артилерійської бригади. Попередня влада зробила усе, щоб знищити армію України,  перетворити нашу країну в слабку та безпорадну, а відтак вразливу перед зовнішнім агресором. «Той народ, який не годує власну армію, буде годувати чужу» -  реалістичність та істинність цієї тези Україна відчула сповна. Ваша частина є яскравим прикладом відродження та становлення українського війська, яке з кожним днем міцнішає, виявляючи небачений героїзм, захищаючи незалежність та суверенітет нашої держави. Міць її впевнено було продемонстровано під час параду у Києві на День Незалежності, участь в якому взяла і ваша бригада. Кожен солдат чи офіцер готовий покласти життя заради свого народу, адже майже всі ваші артилеристи мають досвід важких боїв  на передовій, у самому пеклі неоголошеної війни.  Пам’ятаймо загиблих. Просімо Господа про міцне здоров’я, силу та витривалість для тих, хто і нині на передових рубежах. Нехай їх оберігають Небеса.

Переконаний, що наша 44 артилерійська бригада є і буде однією з найкращих, найпрофесійніших та найстійкіших у Збройних силах України. Усім Вам – добра та мирного неба над головою!»

Кращих військових було  нагороджено грамотами та відзнаками.

Командир частини, капелани, офіцери, гості поклали квіти до стели загиблим воїнам.

У програмі урочистостей – святковий концерт, показове дефіле барабанщиць, дефіле військового оркестру 44 бригади, концерт військового оркестру, тематична виставка художників. Також військові продемонстрували зразки озброєння та техніки. І, звичайно, - під супровід військового оркестру пригощала військова польова кухня.