Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

12.09.2016

Друга Галицька бригада Національної гвардії України відзначає 77-річчя з часу створення

З цієї нагоди урочистості відбулися у тернопільському батальйоні бригади. Нацгвардійців вітали представники влади та громадських організацій і об’єднань. Від імені голови обласної ради, депутатського корпусу та виконавчого апарату військовослужбовців привітав керуючий справами виконавчого апарату Тернопільської обласної ради Іван Бабійчук.

-          Ви обрали мужній життєвий шлях – захищати нашу державу, допомагати правоохоронцям зберігати правопорядок як на території Тернопільщини, так і на сході України. Нацгвардійці разом з добровольчими батальйонами першими вступили у бій з ворогом, щоб зберегти нашу незалежність та цілісність. Нацгвардійці і сьогодні перебувають на передовій.

Ви завоювали заслужену повагу і вдячність від українського народу. Тернопільська обласна рада завжди підтримувала і буде підтримувати наших захисників. Так, обласна комплексна програма «Турбота» передбачає на цей рік  кошти у сумі 2 мільйони 700 тисяч гривень для надання  матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції та їх сім’ям. Бажаю усім вам міцного здоров’я та мирного неба.

 

Свою майстерність рукопашного бою показали присутнім військовослужбовці батальйону.  Вітав нацгварційнів і оркестр 44 окремої артилерійської бригади, пісні дарували студенти педагогічного університету.

За сумлінне виконання службових обов’язків Іван Бабійчук нагородив грамотами та відзнаками «Подяка голови Тернопільської обласної ради» кращих представників другого батальйону другої Галицької бригади Національної гвардії України.