Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

26.09.2016

Учителі змагалися зі спортивного туризму

Цьогорічний ХLVІ (46-ий) Кубок зі спортивного туризму серед працівників освіти і науки Тернопільщини був присвячений 150-річчю від дня народження Українського греко-католицького священика, письменника, етнографа, громадського діяча, сподвижника шкільництва Миколи Дерлиці - громадянина-борця за утвердження Української державності.

На околиці села Застав’є (де народився Микола Дерлиця) в урочищі Смолянка відбулися змагання з я пішохідного та велосипедного туризму,  а з водного - на річці Гнізній поблизу села Смолянка Тернопільського району.

Три дні учасники демонстрували свої технічні навички, вміння швидко реагувати на ситуацію, старалися виручати один одного. Протягом цього часу були проведені такі змагання з пішохідного туризму на короткій командній дистанції зі «смугою перешкод» та довгій -  «крос-похід», з велосипедного туризму на короткій комплексній дистанції «тріал», фігурного  водіння велосипеда, велокросу та довгій командній - «велокрос-похід»,  з водного туризму на командній дистанції «спринт», «слалом» та «рятувальні роботи». Відповідно з кожного виду серед 17 команд визначили переможців. Так, з виду пішохідний туризм третє, друге та перше місця відповідно посіли команди Зборівського, Козівського  та Тернопільського районів. Долаючи річку Гнізну, водні туристи продемонстрували такий результат:  перемогу здобули збірна команда міста Бережани та Бережанського району, а друге і третє місця відповідно поділили команди Тернопільського  та Заліщицького районів. Переможцями велосипедних мандрівок стали учасники зі Збаразького району, а зовсім трохи не вистачило до абсолютного лідерства місту Тернополю та  команді Шумського району, які посіли друге та третє місця відповідно.

Таким чином фінальний результат сформувався, і представники Монастириського району отримали «бронзу», – Збаразького «срібло», а  Тернопільського – вибороли перемогу та були нагороджені «золотими» медалями.

http://www.centr-tur.te.ua/