Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

26.09.2016

Віктор Овчарук: «Профтехосвіта області повинна йти у ногу з часом»

Голова обласної ради Віктор Овчарук  провів робочу нараду з представниками професійно-технічних закладів області. На зустрічі керівники профтехосвіти порушували питання недофінансування галузі.

«Питання дуже гостре, - наголосив Віктор Овчарук, -  адже фінансування профтехосвіти тепер лягло на місцеві бюджети. Переконаний, що проблему вдасться вирішити. На пленарному засіданні 4 сесії депутати прийняли звернення з цього питання до керівництва держави. Окрім цього в область має надійти стабілізаційна дотація, і частина коштів буде спрямована на професійно-технічні заклади».

Водночас очільник обласної ради  загострив увагу на необхідності кардинальних змін у системі профтехосвіти. «На жаль, у багатьох навчальних закладах матеріально-технічна база є вкрай застарілою, немає миттєвої реакції та запити ринку праці тощо, - зазначив Віктор Овчарук. – Профтехосвіта області повинна йти у ногу з часом. Відтак виникла ідея розпочати пілотний проект із тісної співпраці бізнесу з ПТУ. Підприємства та підприємці готові вкладати кошти у заклади профтехосвіти, які б готували для них висококваліфікованих спеціалістів саме за тими спеціальностями, які їм необхідні у діяльності. У такій співпраці бачу вихід у збереженні професійно-технічної освіти».