Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

26.09.2016

Напередодні Всесвітнього дня туризму в обласній раді привітали працівників галузі 

У залі обласної ради зібралися представники туристичної галузі – працівники галузевих відділів та управлінь місцевого самоврядування та виконавчої влади, комунальних установ, туроператори, журналісти тощо. Лчільники області привітали представників сфери туризму із святом.

 

 

 

 

 

 

Голова обласної ради Віктор Овчарук наголосив: «Сьогоднішнє свято відзначають всі любителі подорожей. Переконаний, вже сьогодні нікого не потрібно агітувати за туристичні подорожі. Мільйони людей у світі з радістю подорожують, пізнають нові країни, знайомляться із звичаями та побутом інших народів. Серед туристично привабливих країн Україна не стоїть осторонь. У нас розвивається і пізнавальний (екскурсійний) туризм, і курортний, і релігійний, останніми роками активно почав впроваджуватись спортивний туризм. Надзвичайно важливо пам’ятати: індустрія туризму – багатогалузевий виробничий комплекс, що займається відтворенням умов для подорожей і відпочинку, тобто виробництвом туристського продукту. Вона є однією з найбільш значних галузей економіки в світі, а для деяких країн – основною економічною, бюджетоформуючою  галуззю.

Це надзвичайно важливо для нас, нашого краю. Адже Тернопілля – одне із туристично найпривабливіших регіонів країни – це справді унікальний край. Тут поєдналися Поділля – зі сходу і Галичина – із заходу, Волинь – із півночі та Буковина – з півдня. Мандрівники порівнюють північну частину Тернопільщини із Швейцарією і висловлюють захоплення краєм, де природний дивосвіт органічно поєднується з унікальною історичною спадщиною. Тут наявні скарби різних культур: трипільської, скіфської, римської, Київської Русі та Середньовіччя. Третя часина замків та фортифікаційних споруд України знаходиться на території Тернопільщини. Тут, очевидно, сильна енергетика земної кори, що має вельми значимі місця, які в народі називають святими. В усьому християнському світі відомі духовно-релігійні центри, розташовані на Тернопільщині – уславлена Свято-Успенська Почаївська лавра та Марійський відпустовий центр у Зарваниці. Осередком паломництва та релігійного туризму римо-католиків стало містечко Язлівець.

Окрім цього неабиякі переваги має розташування області поблизу кордонів з Польщею. Магістральні шляхи Транс’європейського коридору поєднують Тернопіль із Віднем, Братіславою і Прагою, Варшавою, Софією, Будапештом і Бєлградом. За густотою шляхів сполучення Тернопільщина не має собі рівних на Україні, хіба що поступається Львівщині. Правда, бажає кращого його якість, що суттєво сповільнює ріст галузі.

Такі щедрі дари природи та історії краю окрім позитивних перспектив перетворитися у ще один туристичний центр країни, створюють певні складнощі та вимагають особливої відповідальності, яка лягає не лише на працівників туристичної сфери, а й усіх нас. Багато проблем вимагають державного рівня для вирішення, але є й такі, які посилі обласному, районному, навіть місцевому. Вже у цьому році обласна рада виділила чималі кошти на розвиток туризму. Сьогодні, коли запрацювала децентралізація, багато питань може розв’язувати місцева громада, зокрема - створити  сприятливий клімат для розвитку зеленого туризму. Проблем у галузі чимало, та поступово ми маємо їх побороти. Вірю, що незабаром так і буде. А сьогодні вітаю усіх, хто працює в туризмі, хто дотичний до нього, а це практично усі ми, із святом. Успіхів вам, шановні туристи, здоров’я, сил та завзяття, нових горизонтів, нових країн, нових вражень».

Заступник голови обласної ради Любомир Крупа вручив нагороди – грамоти та відзнаки обласної ради кращим представникам туризму на Тернопіллі.