Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

27.09.2016

Тернопільські лялькарі мандрували Чорногорією

Колектив комунальної установи обласної ради "Тернопільський академічний обласний театр актора і ляльки" брав участь у Міжнародному фестивалі театрів ляльок, що проходив у столиці Чорногорії - місті Подгориця. У фестивалі брали участь театри з Польщі, Сербії, Ізраїлю, Туреччини, Бразилії, Мексики, Чорногорії та України. Тернопільські лялькарі представляли нашу країну виставою «Малята-Кармалята». Це героїчна казка про славного рятівника бідних і знедолених, легендарного Устима Кармалюка. ВІистава розповідає,  як маленькі хлопчик та дівчинка, надихнувшись подвигами українського лицаря, перемогли зло і допомогли своїм рідним та землякам здобути волю.

Загалом у Чорногорії тернопільські актори зіграли чотири вистави. Дві з них у Подгориці, в рамках фестивалю, дві інших у містах -  Беране та Мойковац. «Нас приємно здивувала публіка, незважаючи на мовний бар’єр, глядачі чудово реагували на відповідні моменти, які відбувалися на сцені, - ділиться враженнями актор тернопільського театру ляльок Олег Боков. - Закордонних колег вразило те, що наша вистава містить конфлікт, конфліктну ідею та просвітницьку функцію та ще й на історичну тематику. Адже для тамтешніх дітей чорногорські колеги створюють вистави розважального характеру». Участь у фестивалях надзвичайно важлива для колективу театру. Це колосальний досвід, що дає можливість поспілкуватись зі своїми закордонними колегами та обмінятися досвідом роботи, відкрити щось нове для себе та поділитися чимось своїм з іншими. «Вдруге ми відвідали цю мальовничу країну та знову отримали незабутні враження, - розповідає режисер театру, заслужений артист України Володимир Лісовий.  - Наш колектив сподобався усім, ми чули приємні відгуки від глядачів, колег-лялькарів, членів журі та організаторів фестивалю».

Зважаючи на позитивні відгуки про виставу «Малята-Кармалята», не дивно, що додому тернопільські лялькарі повернулись з нагородою. Відзнаку «За кращу акторську майстерність» отримав заслужений артист України, виконавець ролі писаря Конфуза Тарас Іванків. Тернопільські лялькарі вдячні своїм чорногорським колегам за чудовий прийом і сподіваються на подальшу співпрацю.

http://www.teatr.te.ua/