Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

04.10.2016

Тернопільська обласна рада працює над проектом Угоди про співпрацю із Люблінським воєводством

Такий один із результатів Конгресу Ініціатив Східної Європи, який упродовж трьох днів тривав у Любліні.  Тернопільську обласну раду представляв її голова Віктор Овчарук та депутати. Загалом тернопільська делегація була чисельною:  у конгресі участь брали представники облдержадміністрації, Тернопільської міської та Підволочиської районної рад. 

У рамках Конгресу Ініціатив Східної Європи відбувся круглий стіл з Маршалком Люблінського воєводства Славоміром Сосновскі, на який були запрошені учасники з різних регіонів України.  Можливості Тернопільщини презентував Віктор Овчарук. «Наш край має справді дуже потужний потенціал у різних сферах діяльності, - наголосив очільник обласної ради. – Тернопілля багате на туристичні принади, і ця галузь може стати однією з головних у залучені інвестицій та налагодженні співпраці.  Область славиться і якісною вищою освітою, науковими розробками та досягненнями. Значні можливості для співпраці є і у галузі культури та мистецтва, програмах обмінів. І, звичайно, в сільському господарстві та економіці. Окрім цього Тернопільська область найактивніше включилася у процес децентралізації та створення об’єднаних територіальних громад – їх є 26. Переконаний, що буде налаг7оджуватися співпраця не тільки між  регіонами, а й між громадами».

Славомір Сосновскі запропонував Віктору Овчаруку підписати Угоду про співпрацю між Любінським воєводством та Тернопільською обласною радою. Робота над проектом Угоди уже розпочалася.

Конгрес Ініціатив Східної Європи проводиться у Любліні щорічно і  збирає близько 1000 гостей зі всієї Європи, а в основному – з країн Східного партнерства. Цей престижний захід  став важливою платформою для діалогу у сфері культури та освіти, органів місцевого самоврядування та державних органів, представників регіональних та світових міжнародних організацій, підприємців, представників НГО, журналістів.

Цьогоріч дискусії відбувалися з питань децентралізації влади, безпеки у Східній Європі, моделей примирення, громадянського суспільства, гуманітарної допомоги, туризму, науки та освіти тощо.

Нагадаємо, Тернопільська обласна рада успішно реалізовує договір про співпрацю, який був підписаний із Верховною Радою Автономної Республіки Аджарія (Грузія) два роки тому.