Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

06.10.2016

«Даруй світло»

Під такою промовистою назвою відбувся благодійний концерт у Тернопільській обласній філармонії, приурочений Всесвітньому дню хоспісної та паліативної допомоги. На сцені виступали симфонічний оркестр та соліти філармонії, а у залі зібралися небайдужі тернополяни, готові підтримати хворих, які перебувають у Тернопільській обласній лікарні «Хоспіс».

«Створення хоспісу – лікарні, де людина  при лікарській, медичній, психологічній підтримці проводить останні дні свого земного життя, -  це краща світова та європейська практика. Цього року нарешті вдалося відкрити хоспіс у Тернополі. Для цього знадобилося сім років. Взимку депутатський корпус проголосував  за створення такої лікарні, яка почала працювати у травні. Це важливе рішення і важливий крок, - наголосив голова обласної ради Віктор Овчарук. - Щороку на Тернопільщині реєструється 5-7 тисяч нових випадків захворюваності на онкопатологію. Із них потребують паліативної та хоспісної допомоги  півтори  тисячі осіб. Більше того, хоспіс - це не лише медичний напрямок, а й психологічний і соціальний. Головне завдання хоспісу - покращення останніх днів життя онкохворого пацієнта, полегшення фізичних та моральних страждань і його, і членів його родини. Переконаний, жодна нормальна людина не буде заперечувати, що кожен громадянин має право не лише на гідне життя, а й на гідний відхід із нього. Дякую усім, хто сьогодні прийшов на цей благодійний концерт, хто долучається до допомоги важкохворим людям, хто готовий розділити біль та підтримати. Нехай Ваше добро та милосердя повертається до Вас сторицею».

Зібрані під час благодійного концерту кошти підуть на потреби першого і єдиного в Тернопільській області хоспісу, який розташований в селі Плотича.