Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

07.10.2016

Юридична служба обласної ради повідомляє

Після неодноразових судових розглядів, включаючи Верховний Суд України, було вирішено питання про розірвання в судовому порядку договору купівлі-продажу цілісного майнового комплексу Тернопільського аеропорту, укладеного від імені Тернопільської обласної ради регіональним відділенням Фонду державного майна України по Тернопільській області з переможцем проведеного аукціону -  приватним підприємством «СЦ – Сервіс – Центр Стрий» (м. Стрий Львівської області).

На вказаних підставах, починаючи з жовтня 2007 року, на виконанні Державної виконавчої служби області перебуває наказ господарського суду Тернопільської області у справі про стягнення з боржника - приватного підприємства «СЦ – Сервіс – Центр Стрий» на користь Тернопільської обласної ради в особі регіонального відділення Фонду державного майна України по Тернопільській області грошових коштів на суму 5 401 036 грн.

 Станом на сьогоднішній день за виконавчим документом боржником сплачено лише 1 676 026,10 грн., а підлягає сплаті 3 725 009,90 грн.

Таким чином, рішення господарського суду Тернопільської області у вказаній справі залишається невиконаним через різного роду зволікання та намагання боржника у процесуальний спосіб затягнути виконання судового рішення шляхом звернення до апеляційних і касаційних судових інстанцій.

Створення боржником таких умов допускається всупереч положенням статті 124 Конституції України, відповідно до яких судові рішення ухвалюються судами іменем України і є обов’язковими до виконання на всій території України.  

Грубе ігнорування вимог Основного Закону України має місце з відома директора приватного підприємства «СЦ – Сервіс – Центр Стрий» пана Крістіана Чернера, який є громадянином Австрії.

Одним з останніх проявів такої «законослухняності» боржника є його дві процесуальні заяви до господарського суду Тернопільської області про перегляд раніше ухвалених рішень цього суду за ніби - то «нововиявленими обставинами».

Оскільки наведені у вказаних заявах доводи є надуманими, а не визначеними процесуальним законом нововиявленими обставинами, то ухвалами господарського суду Тернопільської області обидві заяви залишені без задоволення.

Продовжуючи тривале зволікання, приватне підприємство «СЦ – Сервіс – Центр Стрий» оскаржило обидві ухвали господарського суду Тернопільської області до Львівського апеляційного господарського суду.

У вересні та на початку жовтня 2016 року відбулися перегляди справ в апеляційному порядку за участю уповноваженого представника юридичної служби виконавчого апарату Тернопільської обласної ради і в обох випадках постановами Львівського апеляційного господарського суду подані апеляційні скарги залишені без задоволення, а ухвали господарського суду Тернопільської області залишені без змін.