Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

07.10.2016

Віктор Овчарук:«Обласна рада зацікавлена у раціональному використанні надр та побудові партнерських взаємин між владою та надрокористувачами»

 

Про це голова обласної ради наголосив під час роботи традиційної науково- практичної конференції «Надрокористування в Україні. Перспективи інвестування», яка відбувається у Трускавці, що на Львівщині. «Надрокористування – архіважливе питання, - зазначив Віктор Овчарук. - Адже йдеться про пожвавлення одного із основних секторів економіки держави загалом і Тернопільщини, зокрема, створення нових робочих місць, надходження до державного та місцевих бюджетів. При прийнятті рішень з питань надрокористування обласна рада враховує думку місцевих територіальних громад та зацікавлена у раціональному використанні корисних копалин, правильному і швидкому механізмі проходження документів, поданих підприємцем, для отримання дозволу на відповідне спецкористування, розвитку соціальної інфраструктури на місцях, оперативному отриманні інформації щодо потенційного надрокористувача, тощо». Віктор Овчарук загострив увагу на встановленні ефективного контролю за надрокористуванням та недопущенні нелегального використання природних багатств. «Тернопільська обласна рада стоїть на позиції оперативності розгляду дозвільних документів для отримання погоджень надрокористувачами та передачі їх у Державну службу геології та надр України, - наголосив очільник обласної ради.  Проте є багато спецдозволів, які не працюють. Їх потрібно анульовувати і виставляти на аукціон, знаходити інвестора. Органи місцевого самоврядування готові співпрацювати із надрокористувачем, який буде вкладати кошти і візьме на себе соціальні зобов’язання перед місцевими громадами, буде проводити георозвідку, ставити на державний баланс ті надра, які будуть вивчені і розвідані. Такі приклади спільної співпраці у нас уже є. Депутати Тернопільської обласної ради першочергово ідуть назустріч тим надрокористувачам, які укладають із місцевими громадами угоди про соціально-економічне партнерство». Для покращення ситуації у сфері надрокористування, легалізації використання надр, спрощення та децентралізації дозвільних процедур, ефективного контролю за використанням корисних копалин тернопільська делегація винесла для розгляду такі пропозиції:  з метою створення єдиної актуалізованої бази даних про родовища та прояви корисних копалин України організувати проведення їх інвентаризації спеціалізованими геологічними підприємствами; для активізації процесу легалізації використання надр забезпечити оперативний розгляд документів, які подаються суб’єктами господарювання для одержання спеціалізованих дозволів; - опрацювати механізм виконання вимог Закону України ,,Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції в агропромисловому комплексі” при погодженні дозволів на спеціальне водокористування землевласникам і землекористувачам, які є сільськогосподарськими товаровиробниками, тощо.

Також запропоновано внести зміни до Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами, а саме: 1. Пункт 22 привести у відповідність до вимог Закону України ,,Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності,, і викласти у такій редакції: ,,Дія дозволу може бути призупинена або зупинена органом з питань надання дозволу безпосередньо або за поданням центральних органів виконавчої влади, що реалізують державну політику у сфері здійснення державного гірничого нагляду, епідеміологічного нагляду (спостереження), державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища, органів місцевого самоврядування, органів ДФС за рішенням суду у разі: 1) порушення надрокористувачем умов користування надрами, передбачених дозволом; 2) виникнення внаслідок проведення робіт, пов’язаних з використанням ділянкою надр, безпосередньої загрози життю чи здоров’ю працівників або населення; 3) наявності заборгованості із сплати податків та зборів; 4) невиконання в установлений строк приписів уповноважених органів щодо усунення порушень законодавства у сфері надрокористування або охорони навколишнього природного середовища”.

Для забезпечення відкритості дозвільних процедур пунктом                  25 передбачити включення до складу комісії з питань надрокористування представників громадських асоціацій, об’єднань, організацій у сфері охорони довкілля та використання надр.

Пункт 27 викласти в редакції: ,,Орган з питань надання дозволу для геологічного вивчення, геологічного вивчення з дослідно-промисловою розробкою та видобування корисних копалин продовжує строк дії дозволів за результатами проведення державної експертизи звітів щодо результатів геологічного вивчення надр, а також інших геологічних матеріалів”, оскільки висновки спеціалізованих державних геологічних підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління органу з питань надрокористування, в разі потреби мають отримуватись самим органом.

«Важливим питанням, на нашу думку, є проведення роботи, спільно з Держгеокадастром України щодо ініціативи внесення змін до земельного законодавства про порядок відчуження земельних ділянок, які перебувають у приватній власності чи користуванні, для потреб, пов’язаних з видобування корисних копалин, запаси яких затверджені в установленому порядку, - наголосив Віктор Овчарук. - А також заборони вилучення земельних ділянок, на яких є затверджені запаси корисних копалин, для цілей, не пов’язаних з користуванням надрами».

У конференції також взяли участь депутат Богдан Яциковський та начальник відділ з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної політики, природокористування та земельних відносин виконавчого апарату обласної ради Ірина Шумада.

Під час роботи конференції розглянуто важливі питання використання надр, а саме: інвестиційний потенціал мінерально-сировинної бази України, правові аспекти надрокористування в Україні, нарощування енергетичного потенціалу держави, механізм рентних платежів і оподаткування користування надрами, їх оптимізація тощо.

Довідково. Мінеральні ресурси Тернопільської області займають п’яте місце в природно-ресурсному потенціалі області після земельних, водних, лісових і природно-рекреаційних. За даними Геоінформу України, 266 родовищ області розвідано та занесено до Державного балансу запасів, із яких 99 розробляються. В області на стадії розробки 12 видів корисних копалин, а саме: суглинки, глини, вапняки, піски будівельні, піщано-гравійна суміш, торф, гіпси, пісковики, крейда будівельна, доломіти, прісні та мінеральні підземні води. У 2015 році виробництво в добувній галузі промисловості зросло в 1,6 рази в попереднім роком, а реалізація продукції - у 2,1 рази. Це стало наслідком як збільшення попиту на окремі види сировини, так і детінізації сфери надрокористування. За офіційними даними, станом на 01.09.2016 надрокористувачі області мають 122 спеціальних дозволи на користування надрами. У поточному році до Державної служби геології та надр України подано понад 20 комплектів для одержання та переоформлення спеціальних дозволів. За 1 півріччя підприємствами отримано 3 нових дозволи та 8 дозволів переоформлено.