Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

08.10.2016

 Віктор Овчарук привітав колегу  із новим творчим доробком

 

Тернопільська письменниця і лікар за фахом Леся Романчук-Коковська в Українському домі «Перемога» зарепрезентувала свою нову книгу  «Благословен, хто йде».  Представлення роману стало справжнім мистецьким дійством, яке відбулося 7 жовтня, у день Святої Теклі – покровительки Тернополя. Привітав із новою книгою свого педагога та колегу голова обласної ради Віктор Овчарук:

 

 

 

 

 

-  Мені тричі приємно сьогодні бути на презентації нового роману Лесі Романчук-Коковської. По-перше, пані Леся – мій викладач. По-друге, мій колега. А по-третє, - на життєвому шляху доля звела  мене з таким талановитим педагогом та людиною. Такі різні, на перший погляд, професії – медика та письменника – мають спільну місію.  Медик лікує тіло, письменник – душу.  Пані Леся зуміла поєднати в собі цих два великих покликання. Бажаю Вам творчих успіхів. І нехай Ваш новий роман знайде свого читача та прокладе шлях до його серця.

На сцені Українського дому  під час презентації твору звучало багато музики, пісень.  Серед виконавців була і сама авторка – Леся Романчук-Коковська.