Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

08.10.2016

«Підготовка освічених, відданих верховенству права юристів – надважливе завдання вишу»

Вважає голова обласної ради Віктор Овчарук. Про це зазначив очільник обласної ради, ділячись враженнями про урочистості з нагоди Дня юридичного факультету, що відбулись у ТНЕУ:

"У День професійного свята усі правники: і ті, які вже утвердились у професії, і завтрашні охоронці права, добре усвідомлюють, що їх фах надзвичайно важливий, адже у наш час жодна сфера життя не обходиться  без юристів. Тож, освоюючи професію, студенти мають пам’ятати: юристи України виконують важливу місію – сприяють дотриманню Закону, служать Закону та  верховенству права. Це дуже відповідальне завдання. І від того, які ж будуть правники, у значній мірі залежить, якою стане країна».

День юридичного факультету, який відзначали у День юриста, став своєрідною церемонією вручення, так би мовити, «оскара». У різноманітних номінаціях було обрано переможців, яким гості – знані люди вручали статуетки Ніки та дипломи.

 

 

 

Нагадаємо, незабаром  50-ліття відзначатиме ТНЕУ, який дав путівку у життя багатьом відомим людям. Юридичний факультет значно молодший, може заявити про свою звиш 20-літню біографію, оскільки історія факультету розпочинається із 1993 року, коли в межах спеціальності «Економіка підприємств» було відкрито спеціалізацію «Правове регулювання економіки» і створено юридичний факультет, що готував молодших спеціалістів - юристів на денній та заочно-дистанційній формах навчання.