Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЄКТИ І ГРАНТИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

07.12.2016

7 грудня – День місцевого самоврядування. Вітання голови Тернопільської обласної ради

Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Ваша праця шляхетна та відповідальна. Суспільні процеси довели, що обрана народом влада, завжди і в усьому буде відстоювати та захищати інтереси громади, яка делегувала органам місцевого самоврядування право приймати управлінські рішення. Саме від них залежить благополуччя та зручності краян. Це висока честь та велика відповідальність. Адже лідери громади повинні працювати чесно, прозоро та відкрито на благо мешканців краю, бо лише перед ними та власним сумлінням є підзвітні.  Пам’ятаймо,  що саме місцеве самоврядування сприяє формуванню громадської свідомості, створює необхідні умови для реалізації справжнього народовладдя. Воно є одним із наріжних каменів громадянського суспільства, основою та надійним бастіоном демократії.

Переконаний: сьогоднішнє свято об’єднує людей активних та прогресивних, справжніх лідерів, котрі втілюють у життя волю громад сіл, селищ та міст. Бажаю Вам добра, здоров’я та нових звершень у Вашій нелегкій та такій відповідальній праці. Нехай реалізовуються усі Ваші задуми та плани, а у родинах панує мир, злагода та достаток.

Поваги та підтримки Ваших громад в усіх справах на благо краю та нашої держави!

Голова Тернопільської обласної ради                         Віктор Овчарук