Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

28.03.2017

Любомир Крупа: «Експериментальна школа мистецтв існувала і буде існувати задля талановитих дітей області»

Тернопільська обласна комунальна експериментальна комплексна школа мистецтв імені Ігоря Герети  була створена ще у 1994 році. Бажаючих навчатися у ній багато. Однак, на жаль, існує у школі ряд проблем, одна з найголовніших – брак приміщень для повноцінного навчального процесу. Щоб  вирішити це питання згідно із розпорядженням голови обласної ради була створена спільна робоча група з вивчення функціонування Тернопільської обласної комунальної експериментальної комплексної школи мистецтв імені Ігоря Герети.  Протягом кількох місяців члени робочої групи докладно вивчали це питання, аналізували діяльність  експериментальної школи.  На підсумковому засіданні, на яке були запрошені представники громадськості, ЗМІ та адміністрації школи,   було представлено висновки та рекомендації щодо покращення діяльності школи мистецтв. «Зазначу, що чутки про те, що школу мистецтв нібито хочуть закрити – не відповідають дійсності. Головне завдання, яке ставили перед собою члени робочої групи,  – виробити шляхи  удосконалення її діяльності, - наголосив на засіданні голова робочої групи, заступник голови обласної ради Любомир Крупа. – Перша проблема, це матеріально-технічна база. Тому першим завданням  обласної ради та обласної державної адміністрації є забезпечення школи приміщенням у Тернополі.  Мусимо виходити із ситуації і зробити усе для того, щоб у школі мистецтв навчалися діти не тільки з Тернополя чи Тернопільського району, а й інших районів області.  Один з виходів – спільно з Тернопільською міською радою знайти на території міста малокомплектну школу, у якій можна було б розмістити школу мистецтв. Експериментальна школа мистецтв існувала і буде існувати задля талановитих дітей області».

Любомир Крупа також зазначив: «Обласна рада має амбітні плани щодо створення справді потужної школи для обдарованих дітей, де б  удосконалювалися справжні самобутні таланти, яких у наші області є чимало».

Повний текст висновків та рекомендації робочої групи тут - Скачати файл